شرکت آذین فورج

کاربردهای متداول برای فلنج های گردن جوشی بلند صنعتی

کاربردهای-متداول-برای-فلنج-های-گردن-جوشی-بلند-صنعتی

 

کاربردهای متداول برای فلنج های گردن جوشی بلند صنعتی 


فلنج های گردن جوش به طور گسترده برای لوله ها در انواع سیستم ها استفاده می شود. با این حال، هنگامی که لوله‌ها سیالات با دمای بالا یا فشار بالا یا سیالاتی که در دما متغیر هستند، حمل می‌کنند، فلنج‌های صنعتی با گردن جوش بلند گزینه بهتری می‌باشند. این امر به ویژه در صنعت نفت و گاز صادق است.

چرا فلنج های گردن جوشی بلند را انتخاب کنیم؟


فلنج های گردن جوش بلند صنعتی تقویت بیشتری را ارائه می‌دهند که فلنج های گردن جوش استاندارد نمی توانند. گردن بلند لوله را به داخل فلنج هدایت می کند و استحکام بیشتری ایجاد می‌کند. این اطمینان بیشتر به اطمینان از ایمنی محیط، سازه و افراد در مواقعی که سیالات با دمای بالا و فشار بالا درگیر هستند، کمک می‌کند. تقویت ساختاری ارائه شده توسط یک فلنج صنعتی با گردن جوش بلند برای ایمنی و پایداری سیستم‌های تجاری و صنعتی پرفشار کاملاً حیاتی است.


فلنج های گردن جوشی بلند برای چه چیزهایی خوب هستند؟


شبکه های لوله بزرگ: چه یک شبکه اصلی گاز، یک لوله آب اصلی یا نوع دیگری از شبکه لوله کشی بزرگ باشد، فلنج های صنعتی با گردن جوش بلند بهترین و مطمئن ترین انتخاب هستند. شبکه‌های بزرگ به فشار بالایی نیاز دارند تا همه چیز در لوله‌ها در حال حرکت باشد و فشار ناشی از آن بر لوله‌های کوچک‌تر اگر به درستی در نظر گرفته نشود، می‌تواند باعث آسیب شود. اینجاست که فلنج های گردنی جوش بلند صنعتی وارد می‌شوند.


ساختمان‌های آپارتمانی و مجتمع‌های اداری: مانند هر شبکه لوله‌ای بزرگ، فشار بالا برای حفظ حرکت سیال مورد نیاز است. به همین دلیل معمولاً فلنج‌های گردن جوشی بلندی را خواهید یافت که به این ساختمان‌ها منتهی می‌شوند.


سیالات خطرناک یا فرار: نوسانات دمایی بسیار شدید، مثلاً از زیر صفر تا نزدیک به جوش، و فشار زیاد ممکن است بر روی اتصالات و لوله‌های مورد استفاده برای انتقال سیال تاثیر گذارد و باعث سایش شود. در واقع، یک مطالعه در سال 2002 که توسط اداره بزرگراه فدرال ایالات متحده منتشر شد، تخمین زد که هزینه مستقیم خوردگی در ایالات متحده سالانه 276 میلیارد دلار است که حدود 3 درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور است. فلنج‌های گردن جوش بلند با ارائه تقویت کننده برای لوله های مورد استفاده در این شرایط با فشار بالا و دمای بالا به کاهش این هزینه کمک می‌کنند.


به طور کلی، فلنج های گردنی جوش بلند صنعتی در مورد مقادیر فشار بالا، دمای بالا یا مقادیر خطرناک سیال که نیاز به حمل و نقل دارند، بازی را تغییر می‌دهند. استحکام افزوده شده توسط این قطعات به اطمینان از ایمنی، امنیت و پایداری سازه‌ها و سیستم‌های لوله‌کشی که هر روز به آن وابسته هستیم کمک می‌کند.